Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.06.2014 16:06:31 

AKIM GOLDEN SVEM

Novinky 2010

 

NOVINKY - 2010

 

 

 

20.-21.11.2010        DUOCACIB MVP NITRA

MVP v Nitře byla super podívaná ... Také jsem se opět po dlouhé době setkala s fajn lidma, které nemám možnost jinak vídat! Ale co bylo nejdůležitější, AKIM GOLDEN SVEM získal po oba dva dny výstavy titul !!! V2 res. CAC !!!

 

Sobota - rozhodčí Václavík Miroslav, CZE

AKIM GOLDEN SVEM ve věku 17měsíců V2 res. CAC, MEZITŘÍDA

 

Neděle - rozhodčí Muntean Petru, RO

AKIM GOLDEN SVEM ve věku 17měsíců V2 res. CAC, MEZITŘÍDA

 

 

 


24.10.2010                  II. Klubový závod, KK Tišnov

tuto neděli se nám toho sešlo trochu víc :-) Dopoledne jsme se s Akimem zúčastnili tento rok již druhého klubového závodu v Tišnově na který jsem se moc těšila. Hlavně na to, že si na nečisto vyzkouším jak se nám bude cvičit "když o něco jde" a taky abych si porovnala jak jsem za těch pár měsíců pokročili ....

.... no a vono to nevyšlo no. Skončili jsme ještě hůř než na prvním klubovém závodě, Akim se vůbec nesoustředil, víc ho zajímalo kdo se na place mihl před ním, takže naše poslušnost vypadala příšerně, protože Akim měl celou dobu čumák u země a panička jako by tam ani nebyla!!! No prostě hrůza.

 

24.10.2010                Coursing s ČESKÝM PSEM, Březina u Tišnova

a odpoledne jsme vyrazili do Březiny na coursing, který opět pořádal Český pes :-) Bylo to suprově strávený odpoledne, Akim běhal moc dobře a vyloženě si to užíval ... aspoň něco mu půjde, doufejme. Zatím běhá sólo, ale po pár tréninzích bych ho chtěla dát do páru, třeba se Siránem (Herdek Zkanape) wink a pak když vše půjde dobře uděláme možná i coursingovou licenci.

 

... byl to hodně náročnej den, ale pes byl unavenej a spal jako dřevo - co víc si přát laugh. No a já ... ani nemluvím!

 

 


21.10.2010            Je nám moc smutno ...

už před týdnem dne 14.10.2010 se nám stratil náš Fredynek a do dnešního dne se nám nepodařilo ho najít! Bohužel je to strašně dlouhá doba a šance na návrat jsou minimální, vzhledem k Fredyho povaze si nemyslíme že by byl u někoho cizího doma. Je velice pravděpodobné, že ho zastřelil nějaký  myslivec ... ALE STÁLE DOUFÁME !!!

FREDINKU, MOC NÁM CHYBÍŠ, ZŮSTANEŠ NÁM NAVŽDY V NAŠICH SRDCÍCH A NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME ...

 


18.10.2010                JIRKA ČEJKA ml. - TRÉNINK OBRAN, Bochovice

jelikož jsem měla dneska dovču, tak proč někam nevyrazit :-) Tak jsem to domluvila! Ale abych nejela sama, tak se Werunka obětovala a jela se mnou ... no z jejího hlasu jsem poznala, že z mého nápadu není zase tak nadšená jak jsem předpokládala, ale myslím, že nakonec nelitovala :-) Aji večeři mohla málem mít ( kdyby nebyl ten zajíček tak malinkatejwink).  Po dosti složité cestě do cíle, kdy jsem měla trasu napsanou na kousku papíru a vůbec jsem netušila kam to vlastě jedeme, jsme zdárně dorazili až do Bochovic! A kdyby nebylo Weruš a kamarádky Janči, která bydlí ve Velmezu, přes který jsem jeli, asi bych tam v životě nedorazila laugh.  A první Werčina hláška, když jsme dorazili na místo, byla ,,no jo, dvě blondýny konečně dorazili". 

Obrany by byli supeer, kdyby se za mě ten můj hrdina neschovával sad. No jo, byl tam zlej strejda!! Jirkova práce byla fakt super - je vidět že ví co dělá. Umí poradit, řekne narovinu co a jak, čehož si vážím u všech lidí! No a mě s Akimem čeká velká spousta práce ... konečně mi někdo otevřel oči!

 

 


 

17.10.2010            Bonitace při DKČR, Praha - Klánovice

máme obrovskou radost!!! Dnes jsem se s Akimkem zúčastnila PRVOTNÍ BONITACE, kterou pořádal Dobrman Klub ČR v Praze - Klánovicích! Akim tuto bonitaci splnil - s čistým kódem 5C!!! Kimeček byl úžasnej, choval se skvěle (už je to přece ostřílenej profík) a přesvědčil mě, že ho jen tak něco nerozhází a už vůbec ne nervózní panička yes Byl to příjemně strávený den, moc jsme si to užili, atmosféra byla super, sešla se nás docela velká parta z našeho kraje laugh   - co více dodat, prostě paráda ...

Fotečky i Akimův posudek z bonitace budou dodány průběžně.

 


16.10.2010                Egida Jumper

dnes jsem dostali zprávu, že Akimova máma Egida Jumper úspěšně složila stopařskou zkoušku FPr 3 a získala 85bodů!!! SUPER, moc gratulujeme!

 


13.10.2010            KK MIROSLAV, Obrany Pepík Šesták

poprvé v životě jsme kousali na super figuranta wink a poznali i fajn lidi. Nemělo to chybu, fakt!!! Tímto moc děkuji Verči, která to všechno domluvila. Naložili jsme pesany a vyrazili na hodinovou cestu do Miroslavi ... pěkně jsme zmrzli, odcházeli jsme z placu za tmy, ale cesta za to stála. Příště jedeme zase.  Teď ještě kdyby tak vyšel ten výcvikový víkend :-(

 


8. - 10.10.2010    Mistrovství MSKS Zbraslav    

bylijsme se podívat na profíky ... Kimeček vše podstivě odkoukal a teď už to půjde vše samo wink      

                                   


2.10.2010           Coursing Březina u Tišnova 

vyrazili jsme si to vyzkoušet, proč ne, když se coursing konal pár kilometrů od našeho domova. No a Kimeček to pochopil ...Bylo to super - počasí vyšlo, dráha byla krásná a co je hlavní, můj pes byl unavenej laugh příště jedeme zase ...

 

 


26.09.2010          NVP Brno                      

V pořadí naše druhá výstava, která dopadla úžasně. Akim dostal ocenění V1, CAJC a poté v konkurenci 3 jedinců i NEJLEPŠÍ MLADÝ jedinec plemene. Byla jsem nadšená, to co jsme týdny trénovali se vyplatilo, Akim se pžedvedl nádherně, ani zoubky už nám nedělali takový problém :-)

 

 

V1 CAJC, Nejlepší mladý


21.09.2010        RTG DKK MVDr. Jaromír Ekr, Hradec Králové                   

Akim podstoupil vyšetření na klinice v Hradci Králové u MVDr. Jaromíra Ekra. Výsledek AKIM GOLDEN SVEM RTG DKK A/A!!!

Prostě supéér ... máme obrovskou radost ;-)yes

 


19.09.2010        ŠAMPIONÁT PSÍCH DOVEDNOSTÍ, Blansko                                

V tento den jsme se na poslední chvíli (kvůli mé nerozhodnosti) zúčastnili ŠAMPIONÁTU PSÍCH DOVEDNOSTÍ, který se konal na cvičišti v Blansku. Šampionát spočíval v 5 soutěžních disciplínách (výstava - agility Open+Jumping - poslušnost - speciální odložení - show). Nijak skvěle to sice nedopadlo, ale pro nás dobrá zkušenost. Zkusili jsme si, jaké to je cvičit a soustředit se v cizím prostředí mezi cizími psi. Kim zazmatkoval v prvním kole agilit, což znamenalo diskvalifikaci a hodně nám to uškodilo v celkovém počtu bodů. Fotečky najdete v galerii.

 

 


18.09.2010    DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, KK Tišnov                          

Den otevřených dveří na cvičáku v Tišnově byl fajn, počasí nám přálo, program byl pestrý a lidí přišlo opravdu hodně :-)

S Akimem jsme předvedli ukázky z výcviku poslušnosti, agility i obrany... wink

 

 


20.06.2010        Mezinárodní Výstava Psů, Brno                             

Úplně první výstava, které jsme se s Akimem zúčastnili, a přesto dopadla skvěle, Akim získal ve třídě mladých ocenění V1, CAJC.

Sice byl vyplašenej co se to vlasntě děje, zoubky té cizí paní ukázat vůbec nechtěl, ale postoj i pohyb byl super!

 


08.05.2010    Svod dorostu, Sadská               

Svod jsme splnili s ne čistým kódem, vzhledem k tomu, že je Akim vyšší pes a má lehce otevřené oko, jsme dostali bonitační kód 5-6CO (O - podtržené). Jinak to byl super den. Kim se choval moc hezky, přijela se na nás podívat celá rodinka Maurovic a poprvé jsem poznala i Kimovu chovatelku (p. Šnajdrovou - ch. st. Kennel Svem), která nám se vším poradila wink

 


07.03.2010    KK Tišnov                                  

Dnes jsme poprvé navštívili cvičák ... mám z toho smíšené pocity, Akim je neuvěřitelně agtesivní na všechny psi okolo, nesnese ani pohled natož nějaký bližší kontakt :-( Dokonce jde zabít i fenu ... no nevim, bude s ním spoustu práce! O nějakém výcviku v této fázi nemůže být ani řeč!

 


14.02.2010    Praha                                         

Počínaje dnešním dnem se nám obrací život vzhůru nohama, aniž bychom o tom věděli :-D jedeme si kousek za Prahu pro 8mi měsíční štěně dobrmana Akima - můj sen, který se na pár měsíců změní v každodenní boj a trápení ... ale všechno jde, kydž se chce a v našem případě to šlo yes                            

TOPlist